Pretty UP Cestovní skořepinový kufřík ABS29, vel. 15, vínová
Cestovní skořepinový kufřík ABS29 velikosti 15 palců ve vínové barvě je vyrobený z kvalitního plastu ABS, který je odolný proti nárazu. Kufr má 2 plastové rukojeti a uzavírání na zip. Vnitřní část kufříku má látkovou dělící přepážku s uzávěrem na…
Cena: 599 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Cestovní skořepinový kufřík ABS29 velikosti 15 palců ve vínové barvě je vyrobený z kvalitního plastu ABS, který je odolný proti nárazu. Kufr má 2 plastové rukojeti a uzavírání na zip. Vnitřní část kufříku má látkovou dělící přepážku s uzávěrem na zip a menší síťkovou kapsu uzavíratelnou zipem pro lepší uspořádání vašich věcí.
Parametry:
| Výrobce | Pretty Up |
| Barva | vínová |
| Hloubka | 14,5 cm |
| Hmotnost | 0,74 kg |
| Materiál | plast |
| Nosnost | 6 kg |
| Objem | 10 l |
| Šířka | 28 cm |
| Výška | 24 cm |




