Pretty UP Cestovní textilní kufr TEX15 M, červená
Tento kufr má velmi nízkou hmotnost, což je důležité především při cestách letadlem. Je opatřený 2 kolečky pro snadné přemístění zavazadla. Má 2 textilní madla (boční a horní) a 1 plastové s teleskopickou rukojetí s pojistkou proti zasunutí a… Více...
Cena: 1 099 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Tento kufr má velmi nízkou hmotnost, což je důležité především při cestách letadlem. Je opatřený 2 kolečky pro snadné přemístění zavazadla. Má 2 textilní madla (boční a horní) a 1 plastové s teleskopickou rukojetí s pojistkou proti zasunutí a možností nastavitelné výšky ve více polohách. Díky vůli textilie, je prostor kufru možné drobně přizpůsobit. Ve vnitřním prostoru naleznete jistící popruhy a kapsu pro lepší fixaci a uspořádání vašich věcí. Dále má dvě vnější kapsy pro umístění drobnějších věcí. Uzavírá se na zip.
Parametry:
| Výrobce | Pretty Up |
| Barva | červená |
| Hloubka | 23 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Nosnost | 18 kg |
| Objem | 54 l |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 60 cm |




