HAPPY GREEN Židle zahradní skládací SUTTON 58 x 64 x 108 cm
Polohovatelná ocelová zahradní židle s vysokou opěrkou, se hodí zejména do zahrad a na terasy domů. Židle je ošetřena dvojitou vrstvou lakování. Základní úprava je provedena systémem E-coating, což je jedna z nejodolnějších a nejvýhodnějších metod… Více...
Cena: 1 599 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Polohovatelná ocelová zahradní židle s vysokou opěrkou, se hodí zejména do zahrad a na terasy domů. Židle je ošetřena dvojitou vrstvou lakování. Základní úprava je provedena systémem E-coating, což je jedna z nejodolnějších a nejvýhodnějších metod ošetření, zajišťující ochranu proti korozi i na skrytých místech. Následně jsou židle opatřeny práškovým lakem, který určuje finální barvu produktu. Nosnost je 100 kg.
Parametry:
| Výrobce | HAPPY GREEN |
| Barva | šedá |
| Hloubka | 64 cm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Materiál | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 108 cm |




