Banquet Hrnek keramický DOTS 210 ml
Pěkný keramický hrnek s puntíky doporučujeme doplnit celou řadou dalších položek ve stejném designu. Hrnky spolu s mléčenkou, cukřenkou a čajovou konvičkou jsou ideální pro servírování snídaně.
Cena: 179 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Pěkný keramický hrnek s puntíky doporučujeme doplnit celou řadou dalších položek ve stejném designu. Hrnky spolu s mléčenkou, cukřenkou a čajovou konvičkou jsou ideální pro servírování snídaně.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 210 ml |
| Průměr | 7,5 cm |
| Výška | 8,5 cm |
| Záruka | 2 roky |




