Banquet Chlebník bambusový Brillante 40,5 x 27 x 17 cm, s plastovým víkem
Chlebník z bambusového dřeva je doplněn výklopným průhledným plastovým víkem s úchytkou. Výborně poslouží při uchovávání všech druhů pečiva, které v něm neosychá a vydrží déle čerstvé. Materiál: bambus / plast.
Cena: 699 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Chlebník z bambusového dřeva je doplněn výklopným průhledným plastovým víkem s úchytkou. Výborně poslouží při uchovávání všech druhů pečiva, které v něm neosychá a vydrží déle čerstvé. Materiál: bambus / plast.
Parametry:
| Výrobce | BANQUET |
| Barva | přírodní |
| Hloubka | 27 cm |
| Hmotnost | 2,13 kg |
| Materiál | bambus |
| Myčka | ne |
| Šířka | 40,5 cm |
| Výška | 17 cm |




