Silikonová forma ořech Culinaria 34x26x1,4cm červ 31201551 A84:78914
Forma na ořechy ze silikonu vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví. Naráz upečete až 40 kusů cukroví. Při pečení se vám těsto nepřipálí a sladkosti snadno vyklopíte. Forma je odolná vysokým teplotám do 240 stupňů a neváže chutě ani… Více...
Cena: 229 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Forma na ořechy ze silikonu vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví. Naráz upečete až 40 kusů cukroví. Při pečení se vám těsto nepřipálí a sladkosti snadno vyklopíte. Forma je odolná vysokým teplotám do 240 stupňů a neváže chutě ani pachy pokrmů. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Velikos ořechu: š. 3 cm a d. 5 cm
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Označení | 78914 |
| Barva | červená |
| Délka | 34 cm |
| Materiál | silikon |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Sezóna | Vánoce |
| Šířka | 26 cm |
| Výška | 1,4 cm |




