Banquet Silikonová forma rohlíčky 30 ks -35x25x1,3 cm 165 gr Culinaria
Silikonová forma na 30 ks rohlíčků je odolná vůči vysokým teplotám až do 240 °C. Silikon neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel… Více...
Cena: 229 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Silikonová forma na 30 ks rohlíčků je odolná vůči vysokým teplotám až do 240 °C. Silikon neváže chutě ani pachy pokrmů, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | červená |
| Hloubka | 25 cm |
| Materiál | silikon |
| Myčka | ano |
| Sezóna | Vánoce |
| Šířka | 35 cm |
| Výška | 1,3 cm |



