BANQUET GRANITE Dark Brown 40050019
BANQUET GRANITE 40050019 Dark Brown, 26 cm, hnědá Pro milovníky sladkých lívanců je tu kvalitní pánev Banquet, která přípravu této pochoutky usnadní. Připravíte v ní i slané bramboráčky nebo sázená vejce stejných a úhledných tvarů, a to s použitím… Více...
Cena: 559 Kč 1 obchod
Detailní popis:
BANQUET GRANITE 40050019 Dark Brown, 26 cm, hnědá
Pro milovníky sladkých lívanců je tu kvalitní pánev Banquet, která přípravu této pochoutky usnadní. Připravíte v ní i slané bramboráčky nebo sázená vejce stejných a úhledných tvarů, a to s použitím minimálního množství tuku. Lívancovou pánev lze využít na všech typech sporáků včetně indukce a mýt v myčce nádobí.
Kvalitní povrch pro přípravu bez připalování
Pánev o průměru 26 cm na 4 lívance je vyrobena z hliníkového odlitku, který dobře rozvádí teplo. Kvalitní vnitřní nepřilnavý povrch zamezuje připalování. Pohodlný úchop a manipulaci usnadňuje ergonomická rukojeť se soft touch úpravou.
Klíčové vlastnosti:
Průměr 26 cm na 4 lívance
Kvalitní nepřilnavý povrch
Příprava s minimálním množstvím tuku
Pro všechny typy sporáků včetně indukce
Možnost mýt v myčce nádobí
Parametry:
| Výrobce | BANQUET |
| Barva | hnědá |
| Elektrika | ano |
| Hmotnost | 1,11 kg |
| Indukce | ano |
| Materiál | hliník |
| Myčka | ano |
| Ohřev v troubě | ne |
| Plyn | ano |
| Průměr | 26 cm |
| Sklokeramika | ano |
| Výška | 3,5 cm |




