Organizér Culinaria 32,5x14,5x8 A84:101183
Kuchyně je srdcem domova. Seběhne se tu toho hodně a aby zůstávala přehledná a čistá i v zátěžových situacích, jsou tu praktičtí pomocníci. S těmito doplňky bude organizace a úklid hračka. Organizér je praktický pomocník, který slouží k přehlednému…
Cena: 199 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Kuchyně je srdcem domova. Seběhne se tu toho hodně a aby zůstávala přehledná a čistá i v zátěžových situacích, jsou tu praktičtí pomocníci. S těmito doplňky bude organizace a úklid hračka. Organizér je praktický pomocník, který slouží k přehlednému ukládání potravin ve vaší ledničce.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Označení | 101183 |
| Barva | čirá |
| Délka | 32,5 cm |
| Materiál | plast |
| Myčka | ne |
| Šířka | 14,5 cm |
| Výška | 8 cm |




