Banquet Kávovar Noira 3 šálky
Tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná.… Více...
Cena: 269 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 150 ml. Není vhodný pro mytí v myčce. Materiál: hliník, plast, nerez, silikon.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | černá |
| Elektrika | ano |
| Indukce | ne |
| Materiál | hliník |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Objem | 150 ml |
| Ohřev v troubě | ne |
| Plyn | ano |
| Průměr | 8,2 cm |
| Sklokeramika | ano |
| Výška | 16 cm |




