Banquet 16dílná sada kořenek Brillante, 16,5 x 16,5 x 30 cm
Praktická sada kořenek Brillante, nenahraditelný pomocník i hezký doplněk pro každou kuchyň. Sada obsahuje 16 skleněných kořenek s plastovým víčkem a chromovou povrchovou úpravou, 1x otočný podstavec z gumovníkového dřeva. Gumovník je prvotřídní… Více...
Cena: 619 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Praktická sada kořenek Brillante, nenahraditelný pomocník i hezký doplněk pro každou kuchyň. Sada obsahuje 16 skleněných kořenek s plastovým víčkem a chromovou povrchovou úpravou, 1x otočný podstavec z gumovníkového dřeva. Gumovník je prvotřídní přírodní ušlechtilé tvrdé dřevo, které nepohlcuje pachy a nevsakuje tekutiny. Nemá tendenci vlnit se a praskat. Je jedním z nejvíce ekologicky nezávadných druhů dřeva. Výška jedné kořenky 9,5 cm a průměr 4,5 cm.
Parametry:
| Výrobce | BANQUET |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Materiál | sklo + dřevo |
| Myčka | ne |
| Objem | 10 ml |
| Počet kusů v sadě | 16 ks |
| Šířka | 16,5 cm |
| Výška | 30,3 cm |




