Banquet Dóza na citron Limon, 12,5 cm
Skleněná dóza na citron Limon chrání před vysycháním, ztrátou vůně, plísní a hmyzem. Dóza se dá využít i na jiné potraviny jako je limetka, cibule, česnek apod. Uložené potraviny vydrží déle čerstvé a chutné. Tato praktická dóza je nepostradatelným…
Cena: 199 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skleněná dóza na citron Limon chrání před vysycháním, ztrátou vůně, plísní a hmyzem. Dóza se dá využít i na jiné potraviny jako je limetka, cibule, česnek apod. Uložené potraviny vydrží déle čerstvé a chutné. Tato praktická dóza je nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | čirá |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Materiál | sklo |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ano |
| Průměr | 12,5 cm |
| Výška | 12 cm |




