HAPPY GREEN Lavička zahradní LUSSO 127 x 60 x 85 cm
Zahradní lavička LUSSO bude skvělým doplňkem pro vaší zahradu. Litinové opěradlo se zdobením dodává lavičce stylový zámecký vzhled. Zbylé části lavičky jsou vyrobené z oceli, která zajistí dlouho životnost a vy si tak budete moci užívat chvilky…
Cena: 1 949 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Zahradní lavička LUSSO bude skvělým doplňkem pro vaší zahradu. Litinové opěradlo se zdobením dodává lavičce stylový zámecký vzhled. Zbylé části lavičky jsou vyrobené z oceli, která zajistí dlouho životnost a vy si tak budete moci užívat chvilky relaxace v zahradě po dlouhou dobu. Výška sedáku je cca 40 cm od země.
Parametry:
| Výrobce | Happy Green |
| Barva | černá |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Materiál | ocel |
| Nosnost | 200 kg |
| Šířka | 127 cm |
| Výška | 85 cm |




