Banquet Culinaria Zapékací forma 24 x 14,5 cm
Keramika přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
Cena: 229 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Keramika přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
Parametry:
| Výrobce | BANQUET |
| Označení | 60 |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 14,5 cm |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Ohřev v troubě | ano |
| Šířka | 24 cm |
| Výška | 4,5 cm |




