Buddy Toys BPB 1123 Odrážedlo KVADROLET
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ Buddy Toys BPB 1123 - odrážedlo KVADROLETMalé, lehké dvoustopé odrážedlo pro děti od jednoho roku. Kola o velikosti 7 palců jsou vyrobená z odolné TPU pěny, která účinně tlumí nárazy a je… Více...
Cena: 749 Kč 1 obchod
Detailní popis:
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Buddy Toys BPB 1123 - odrážedlo KVADROLETMalé, lehké dvoustopé odrážedlo pro děti od jednoho roku.
Kola o velikosti 7 palců jsou vyrobená z odolné TPU pěny, která účinně tlumí nárazy a je vhodná jak pro exteriérové, tak především pro interiérové použití.
Měkké sedátko je umístěno ve výšce 27 cm a odrážedlo disponuje robustním rámem z pěnového plastu.
Řídítka jsou vybavena protiskluzovými rukojetmi. Odrážedlo váží 2,1 kg a má nosnost 20 kg.
Odrážedlo se dodává rozložené. Snadná montáž. Ke složení nepotřebujetežádné nářadí. Montáž zabere dvě minuty.Rozměr: 58 x 27 x 40 cmHmotnost: 2,1 kgKola: 7 palců, TPU pěnaNosnost: 20 kgDoporučený věk: 1+Výška sedla: 27 cmMateriál rámu: plast
NOVÉ ZBOŽÍ, HORŠÍ KARTONOVÝ OBAL, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Parametry:
| Výrobce | Buddy Toys |
| Barva | hnědá |
| Doporučený věk od | 1 roku |
| Hloubka | 27 cm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Materiál | plast |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 40 cm |




