Lamart LT6051 4dílná sada dóz Buck, 170 ml
Sada dóz LAMART Buck LT6051 obsahuje čtyři praktické skleněné dózy, které jsou ideální pro skladování potravin. Dózy jsou vyrobeny z odolného skla a opatřeny kvalitními šroubovacími nerezovými víčky, která zajistí bezpečné uzavření a uchování… Více...
Cena: 69 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sada dóz LAMART Buck LT6051 obsahuje čtyři praktické skleněné dózy, které jsou ideální pro skladování potravin. Dózy jsou vyrobeny z odolného skla a opatřeny kvalitními šroubovacími nerezovými víčky, která zajistí bezpečné uzavření a uchování čerstvosti potravin.Každá dóza má rozměr víka Ø 4,5 cm, což je ideální pro skladování malých porcí, koření nebo dalších drobných potravin. Upozornění: S výrobky ze skla je nutné zacházet opatrně, a v případě praskliny je třeba výrobek přestat používat pro zajištění bezpečnosti.
Parametry:
| Výrobce | Lamart |
| Barva | čirá |
| Hloubka | 8,5 cm |
| Materiál | nerez + sklo |
| Objem | 0,17 l |
| Počet kusů v sadě | 4 ks |
| Šířka | 8 cm |
| Výška | 6 cm |




