Sencor SHP 0450BK
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců. Multifunkční zastřihovač Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjeníPřístroj se napájí z bateriePřístroj se napájí ze sítě při… Více...
Cena: 449 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Multifunkční zastřihovač
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjeníPřístroj se napájí z bateriePřístroj se napájí ze sítě při nabíjeníPřístroj se napájí okamžitě ze sítě při nabíjení, tudíž není potřeba čekat, až se nabije baterka po úplném vybití baterieVysoce tichý profesionální vysokorychlostní motor zaručuje pohodlné zastřihování hustých chlupů, vlasů a vousůBřity z nerezové oceli3 výměnné výškové nástavce 1 / 3 / 5 mmErgonomická rukojeť zabraňující prokluzu v ruceDoba provozu na akumulátor 45 minutTechnologie rychlého nabíjení poskytuje plné nabití již za 2 hodinySpínač ON / OFF (zapnuto / vypnuto)Vestavěný akumulátor Li-Ion o kapacitě 500 mAh
Dodávané příslušenství:StrojekNástavce 1, 3, 5 mmMicro USB konektorUSB adaptérČistící kartáček
Délka přívodního kabelu: 105 cmHmotnost: 103 gRozměry (výška × hloubka × šířka): 165 × 50 × 37 mm
Nové zboží horší kartonový obal záruka 24 měsíců
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Parametry:
| Výrobce | Sencor |
| Označení | 833703 |
| Barva | modrá |
| Délka přívodního kabelu | 1,05 m |
| Hloubka | 5 cm |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Šířka | 3,7 cm |
| Výška | 16,5 cm |




