Sencor SUB 181 BE Varianty k dispozici:: Nové zboží,horší kartonový obal ,záruka 24 měsíců
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců. Vyhřívací deka (podložka) Rozměr pro jednu osobu na jednopostel (150 x 80 cm) Dálkový ovladač 2 stupně nastavení teploty Doporučená doba předehřátí 30 min. Možnost praní … Více...
Cena: 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Vyhřívací deka (podložka) Rozměr pro jednu osobu na jednopostel (150 x 80 cm) Dálkový ovladač 2 stupně nastavení teploty Doporučená doba předehřátí 30 min. Možnost praní (odnímatelný kabel s ovladačem) Materiál: 100% polyester (Polar Fleece) Kontrolka zapnutí Ochrana proti přehřátí Délka síťového kabelu: 2,0 m Příkon 60W
Nové zboží u některých kusů horší kartonový obal záruka 24 měsíců
Nové zboží, u některých kusů horší kartonová krabice, záruka 24 měsíců.
Parametry:
| Výrobce | Sencor |
| Barva | béžová |
| Délka | 150 cm |
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
| Materiál | 100% polyester |
| Příkon | 60 W |
| Rozměry | 80 x 150 cm |
| Šířka | 80 cm |




