Miska 24cm 5535241 A84:95376
Zadělávací plastová mísa je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a se snadno se udržuje.
Cena: 189 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Zadělávací plastová mísa je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a se snadno se udržuje.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Označení | 95376 |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Myčka | ano |
| Průměr | 24 cm |
| Velikost | pr. 24 cm |
| Výška | 8,5 cm |




