Vetro-plus Lehátko nafukovací 1 ks, 145 x 78 x 40 cm
Nafukovací lehátko s opěrkou zad a rukou je určené k letním hrám nebo odpočinku na vodní hladině. Lehátko je z vinylu, rozměr lehátka 145 x 78 x 40 cm, maximální nosnost je 100 kg. Určeno pro osoby starší 14 let.Dodáváme v modré nebo zelené barvě…
Cena: 549 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Nafukovací lehátko s opěrkou zad a rukou je určené k letním hrám nebo odpočinku na vodní hladině. Lehátko je z vinylu, rozměr lehátka 145 x 78 x 40 cm, maximální nosnost je 100 kg. Určeno pro osoby starší 14 let.Dodáváme v modré nebo zelené barvě bez možnosti výběru.
Parametry:
| Výrobce | VETRO-PLUS |
| Barva | zelená, modrá |
| Délka | 145 cm |
| Doporučený věk od | 14 let |
| Hmotnost | 1,04 kg |
| Materiál | vinyl |
| Nosnost | 100 kg |
| Šířka | 78 cm |
| Výška | 40 cm |




