Nepřihlášený uživatel

Sfoods

Vážení zákazníci, E-shop Sfoods.cz byl založen na přelomu roku 2013/2014 za účelem dát zákazníkům možnost nakoupit si to, co na jednom místě běžně nenajdou. První sortiment byl orientován na sportovce, postupem času jsme se vydali cestou, kterou nás to nejvíce táhlo a to je sortiment BIOPOTRAVIN A ZDRAVÉ VÝŽIVY. Když byl e-shop poprvé spuštěn, množství produktů se dalo spočítat na prstech na rukou. Po téměř dvou letech se seznam produktů rozrostl na bez mála 3500 a to hlavně díky Vám a vaší…
www.sfoods.cz
Popis obchodu Sfoods

Vážení zákazníci,

E-shop Sfoods.cz byl založen na přelomu roku 2013/2014 za účelem dát zákazníkům možnost nakoupit si to, co na jednom místě běžně nenajdou. První sortiment byl orientován na sportovce, postupem času jsme se vydali cestou, kterou nás to nejvíce táhlo a to je sortiment BIOPOTRAVIN A ZDRAVÉ VÝŽIVY. Když byl e-shop poprvé spuštěn, množství produktů se dalo spočítat na prstech na rukou. Po téměř dvou letech se seznam produktů rozrostl na bez mála 3500 a to hlavně díky Vám a vaší ochotě nakupovat.
Postupné získávání zkušeností ukázalo, že dobrý e-shop nedělá jen mnoho produktů, ale i samotný přístup k podnikání a k zákazníkům. Z toho důvodu jsem se rozhodl začlenit moje soukromé smýšlení i do obchodu a nastavil celý e-shop jako EKOLOGICKÝ. To znamená vyvarovat se zbytečnému plýtvání všemi zdroji: elektřinou, papírem, obalovými materiály a také pohonnými hmotami. Další informace o ekologické přepravě naleznete v sekci „Ekologická přeprava“, kde jsem podrobně popsal jak a proč vše funguje.

Kontakty Sfoods

Provozovatel obchodu:Marek Jonáš
Telefon:+420 778 087 321
Email:m.jonas[z]sfoods.cz

Poštovné Sfoods

In-time:29,- Kč
Poštomat Intime:29,- Kč