Profikuchyn CZ

NÁŠ ELEKTRONICKÝ OBCHOD BYL ZALOŽEN V ROCE 2014 A STAL SE HNED STABILNÍM A SILNÝM DLOUHODOBÝM OBCHODNÍM PARTNEREM Z ŘAD PROVOZOVATELŮ RESTAURACÍ, HOTELŮ A INSTITUCÍ NAPŘÍKLAD ŠKOL, NEMOCNIC. U NÁS SI OVŠEM VYBERE I DOMÁCÍ HOSPODYŇKA, NEBO NÁRUŽIVÝ KUCHAŘ AMATÉR, KTERÝ HLEDÁ KVALITNÍ VYBAVENÍ PRO VLASTNÍ KUCHYŇ, ZA ROZUMNOU A ZÁROVEŇ BEZKONKURENČNÍ CENU. DÍKY NAŠIM ZAHRANIČNÍM DODAVATELŮM, SE KTERÝMI MÁME EXKLUZIVNÍ PODMÍNKY PŘI NÁKUPU MŮŽEME VÁM NABIDNOUT UCELENÉ PORTFOLIO KUCHYŇSKÝCH DOPLŇKŮ.…
www.profikuchyn.cz




Popis obchodu Profikuchyn CZ

NÁŠ ELEKTRONICKÝ OBCHOD BYL ZALOŽEN V ROCE 2014 A STAL SE HNED STABILNÍM A SILNÝM DLOUHODOBÝM OBCHODNÍM PARTNEREM Z ŘAD PROVOZOVATELŮ RESTAURACÍ, HOTELŮ A INSTITUCÍ NAPŘÍKLAD ŠKOL, NEMOCNIC.
U NÁS SI OVŠEM VYBERE I DOMÁCÍ HOSPODYŇKA, NEBO NÁRUŽIVÝ KUCHAŘ AMATÉR, KTERÝ HLEDÁ KVALITNÍ VYBAVENÍ PRO VLASTNÍ KUCHYŇ, ZA ROZUMNOU A ZÁROVEŇ BEZKONKURENČNÍ CENU. DÍKY NAŠIM ZAHRANIČNÍM DODAVATELŮM, SE KTERÝMI MÁME EXKLUZIVNÍ PODMÍNKY PŘI NÁKUPU MŮŽEME VÁM NABIDNOUT UCELENÉ PORTFOLIO KUCHYŇSKÝCH DOPLŇKŮ. JDE O VÝROBCE, KTEŘÍ DODÁVAJÍ TO NEJLEPŠÍ, NEJPROFESIONÁLNĚJŠÍ NÁDOBÍ A VYBAVENÍ DO TĚCH NEJLEPŠÍCH HOTELŮ A RESTAURACÍ PO CELÉM SVĚTĚ, KTEŘÍ SE MŮŽOU PYŠNIT MISCHELINSKÝMI HVĚZDAMI.

Kontakty Profikuchyn CZ

Provozovatel obchodu:Jan Buček
Telefon:+420 775 679 747
Email:shop[z]profikuchyn.cz

Poštovné Profikuchyn CZ

PPL:89,- Kč
Česká pošta:179,- Kč