Nepřihlášený uživatel

BluePearl - spodní a erotické prádlo

Hodnocení: 10/10

Na trhu spodního prádla BluePearl.cz působí od roku 2009 a díky této letité zkušenosti můžeme dnes říci, že se nám podařilo eliminovat značky, výrobce a produkty v tom nejlepším poměru kvalita/cena. Odměnou za to nám je tisíce spokojených zákazníků, u kterých zakoupené spodní nebo erotické prádlo splnilo svou funkci a účel. Na e-shopu BluePearl.cz si můžete vybrat z desítek značkových výrobců spodního prádla a přes 7000 produktů různých barev a velikostí. V poslední době se snažíme zaměřovat…
www.bluepearl.cz
Popis obchodu BluePearl - spodní a erotické prádlo

Na trhu spodního prádla BluePearl.cz působí od roku 2009 a díky této letité zkušenosti můžeme dnes říci, že se nám podařilo eliminovat značky, výrobce a produkty v tom nejlepším poměru kvalita/cena. Odměnou za to nám je tisíce spokojených zákazníků, u kterých zakoupené spodní nebo erotické prádlo splnilo svou funkci a účel.
Na e-shopu BluePearl.cz si můžete vybrat z desítek značkových výrobců spodního prádla a přes 7000 produktů různých barev a velikostí. V poslední době se snažíme zaměřovat rovněž na spodní prádlo a erotické prádlo v nadměrných velikostech XXL a XXXL pro Baculky, kterého bylo v předešlých letech na trhu spodního prádla značný nedostatek.
Další naší specializací je erotické prádlo z kůže, imitace kůže, vinylu a latexu. Kromě toho, že kožené prádlo je velice příjemné na tělo i dotek, tak od nepaměti kůže vyvolávala eleganci, dominantnost, a neodolatelné vzrušení.
Samozřejmě v naší nabídce nechybí ani běžné denní spodní prádlo jako jsou kalhotky, punčochy, košilky nebo noční a domácí prádlo jako pyžama, župany, noční košilky. Rovněž v tomto sortimentu nemyslíme jen na paní, slečny a dámy ale rovněž na muže a děti, tuďíž nabízíme spoustu dětského a pánského spodního prádla.

Kontakty BluePearl - spodní a erotické prádlo

Provozovatel obchodu:Vlasta Hamplová
Email:bluepearl[z]email.cz