Nepřihlášený uživatel

Recenze ASIMP.cz

Hodnocení: 5/10

Nákupní galerie s dopravou zdarma veškerého zboží. Naleznete zde kategorie: AUTO & MOTO » DŮM, BYT, ZAHRADA, DÍLNA » ELEKTRONIKA » EROTIKA » HRAČKY, KNÍŽKY & DVD » KRÁSA » MÓDNÍ DOPLŇKY » OBLEČENÍ » OBUV » pro MAMINKY & TATÍNKY » SPORT & VOLNÝ ČAS » ŠKOLNÍ POTŘEBY » ŠPERKY » ZDRAVÍ » ZVÍŘÁTKA »
www.asimp.cz
Recenze obchodu ASIMP.cz

Celkem přidáno 11 recenzí.

Celkové hodnocení: 5/10

ASIMP.cz

ASIMP.cz

Hodnocení: 10/10 10/10

ASIMP.cz pro Pro Joe Mama

ASIMP.cz pro Pro Joe Mama

Komentář: ASIMP.cz pro Pro Joe Mama (copak, stydíš se za své jméno?) ............ hloupost, závist, idiocie .... přemýšlím, co se ti odehrává v palici. Ty jsi fakt případ :-)) Něco jsi u nás kupoval? Ani náhodou - žádného zoufalce jménem Joe Mama neevidujeme. Udělej co nejdříve něco pro své duševní zdraví a objednej se na tebou zmíněném čísle 284 016 111. Potom dej vědět, zda ti to pomohlo.

Přidáno 7. 12. 2022 000 19:23

ASIMP.cz

ASIMP.cz

Hodnocení: 10/10 10/10

ASIMP.cz pro Pro Alex Kafka

ASIMP.cz pro Pro Alex Kafka

Komentář: ASIMP.cz pro Pro Alex Kafka (Kafková) ............ po naší vzájemné e-mailové komunikaci jsem dospěl k závěru, že jste psychicky labilní jedinec se sklony k pomlouvání a lhaní. Rozhodně byste neměla být na pozici HR ve firmě Inter.... Pokud si to nepamatujete, tak reklamace byla vyřízena .......

Přidáno 7. 12. 2022 000 19:09

Alex Kafka

Alex Kafka

Hodnocení: 1/10 1/10

NIC - POUZE NEGATIVNI RECENZE

POTVRZUJI VSECNY NEGATIVNI RECENZE NA ASIMP.CZ. JBOHUZEL JSEM SI JE PRECETLA POZDE, JE TO PODVODNE JEDNANI NA ZAKAZNIKY. ZBOZI NEPRIJDE A PENIZE ZPET UZ CLOVEK NEUVIDI. JEDNANI OBCHODU JE NEHORAZNE. RUCE PRYC OD TECHTO SMEJDU. PODAN PODNET NA COI.

Komentář: NIKDY VICE

Přidáno 3. 12. 2022 000 09:55

Joe Mama

Joe Mama

Hodnocení: 1/10 1/10

Nekvalitní a nespolehlivý dropshipping

Komentář: Majitel obchodu je pravděpodobně sociopat. Nejenže se k vám chová při řešení problémů se zbožím hrubě, navíc ještě k tomu vytváří falešné účty, kterými se snaží zdiskreditovat recenze těmito účty napsané. Stačí si přečíst ostatní recenze. Doslova nikdo nikdy nepíše opravnou recenzi ve stylu: "Všechno je vlastně super, jenom jsem si zapomněl vzít léky." To se opravud nestává Ono se stačí podívat na "hodnocení obchodu" přimo na stránkách obchodu a chvíli jet dolů. Opravdu psycho. Jsem si jistý, že za den nebo dva bude mým jménem napsaná "opravná recenze," protože jsem si zapomněl vrátit mozek do hlavy nebo co...ale já se na ni docela těším! PS: Vážený majiteli, terapie je lepší než vybívání si zlosti na mnohých nespokojených lidech. Jestli tuto terapii chcete zdarma, zavolejte mi sem: 284 016 111

Přidáno 21. 11. 2022 000 18:43

Pavel Poustecký

Pavel Poustecký

Hodnocení: 10/10 10/10

Vše

Nic

Komentář: Karlos666334 - ty jsi opravdový idiot.

Přidáno 26. 6. 2022 000 16:28

Karlos666334

Karlos666334

Hodnocení: 1/10 1/10

Nic

tahají šmejd z Číny který ani vždy nepřijde, z

Komentář: Záporné recenze blokují,hnus,velice nedoporučuji, nenakupuje u nich

Přidáno 14. 4. 2022 000 22:02

Pavel Poustecký

Pavel Poustecký

Hodnocení: 10/10 10/10

Rychlé a bezproblémové vyřízení reklamace, komunikace byla také v pořádku. Zejména se mi líbila kontrola doručení zboží. ROZHODNĚ DOPORUČUJI

Nic.

Komentář: Omlouvám se tímto ASIMP.cz za své předchozí hodnocení a v něm uvedené hlouposti. Přestřelil jsem a mrzí mě to. Byl jsem naštvaný. Přišel mi elektronický dotazník k hodnocení produktů, a i přesto, že tam bylo uvedeno, že v případě probíhající reklamace z důvodu nedoručení zboží nemám takové hodnocení vkládat, protože není v tu chvíli co, tak jsem tak neučinil a negativní hodnocení (ještě k tomu netýkající se samotného zboží) vložil. No a obratem mi přišlo z asimp.cz zamítnutí vloženého hodnocení. To mě naštvalo a proto jsem sem vložil předchozí recenzi. Obchod mohu rozhodně doporučit. Určitě znovu využiji jejich služeb.

Přidáno 6. 1. 2021 000 02:10

Pavel Poustecký

Pavel Poustecký

Hodnocení: 1/10 1/10

Rychlá reakce na objednání, ale pozor, opovažte se pak napsat špatnou zkušenost veřejně, že nepřišlo zboží! Budete tvrdě dehonestováni! Málo kdo si ihned přečte jejich podmínky bohužel.

OPRAVDU NEJSEM KONKURENCE! JIM SE OPRAVDU KONKUROVAT NEDÁ! :)

Pokud se chcete dočkat zboží, objednejte si jej raději samy, nepotřebujete nikoho, aby to udělal za Vás a zbavoval se zodpovědnosti za doručení. Určitě nikdo z Vás nestojí o úrážky ze strany,,pouhého" objednavatele z Číny.

Komentář: Nejen, že po skoro 4 měsících nic nepřišlo, ještě z Vás tento,,velmi úspěšný objednavatel" označí v e-mailu nejdříve za slaboduché(slušně řečeno), a po výmluvách, že zboží určitě přišlo, jste veřejně označeni za,,konkurenční boj"! Doufám, že jim již nikdo ty schyzofrenní výmluvy na konkurenci nebude věřit. Pápá

Přidáno 5. 1. 2021 000 20:01

Dave Jama

Dave Jama

Hodnocení: 10/10 10/10

Vše

Nic

Komentář: Omlouvám se za předchozí hodnocení. Nevzal jsem si léky na hlavu ........................ jedná se o velmi dobrý obchod. Jednání se zákazníkem naprosto skvělé. Prodejce je příjemný, jednání rychlé a korektní. ROZHODNĚ DOPORUČUJI.”

Přidáno 16. 9. 2020 000 12:55

Deva Jama

Deva Jama

Hodnocení: 1/10 1/10

Žádné klady obchod nemá = jedná se jen o drahý přeprodej z číny, na který budete čekat pár měsíců a to ještě s nejistým výsledkem.

Naprosto arogantní přístup k zákazníkovi. Při reklamaci urážky, slovní napadání, pokračující stalkingem z falešných účtů prodejce.

Komentář: Naprosto v hodnocení společnosti souhlasím s panem Alešem Svorem. Majitel společnosti je slaboduchý hulvát, který má ve slušném jednání co dohánět. Za to v tom arogantním vystupování, to je pán na telefonu opravdu machr. Nedoporučuji nakupovat v tomto eshopu!

Přidáno 20. 5. 2020 000 13:38

Aleš Svor

Aleš Svor

Hodnocení: 2/10 2/10

Obchod předobědnává u čínského prodejce. V případě, že Vám zboží nedorazí jako mě, začne Vám volat člověk, který Vám vysvětlí, že si musíte opravdu ale opravdu kontaktovat českou poštu, protože podle jeho záznamů mělo zboří dorazit před měsícem a je nejvíce pravděpodobné, že nějakým omylem Vám to pošta neoznámila. ..... Nikdy se mi nestalo, že by mi česká pošta nenechala ve schránce upozornění, že mám balík na poště. Prostě prodejce lže. Když jsem chtěl vrátit peníze, tak se na mě oboříl, Pane Svore vy asi máte nějaký problém. Doteď mi to zní v uších. Většího hajzla jsem nezažil, když to řeknu slušně.

Opravdu zapoměńte na tento obchod. Vyvarujete se mnoha nepříjemností. Kdyby šlo jen o ty peníze za nedoručenné zboží. Ale opravdu je lepší s tím pánem z firmy se nedávat do křížku. Je to zřejmě bývalý šmejd.....Prodejce předražených hrnců. Opravdu nechutnost. Málem jsem se toho hajzla začal bát, jak mi vyhrožoval. Bohužel, člověk občas naletí lotrovi a na tohoto pána to platí dvojnásob.

Komentář: Nechutná komunikace. Vyvarujte se jakémukoli kontaktu.

Přidáno 15. 10. 2019 000 21:00

Přidat recenzi

Nakupovali jste v obchodu ASIMP.cz? Napište recenzi a podělte se o Vaše zkušenosti s ostatními.