Recenze ASIMP.cz

Hodnocení: 5/10

Nákupní galerie s dopravou zdarma veškerého zboží. Naleznete zde kategorie: AUTO & MOTO » DŮM, BYT, ZAHRADA, DÍLNA » ELEKTRONIKA » EROTIKA » HRAČKY, KNÍŽKY & DVD » KRÁSA » MÓDNÍ DOPLŇKY » OBLEČENÍ » OBUV » pro MAMINKY & TATÍNKY » SPORT & VOLNÝ ČAS » ŠKOLNÍ POTŘEBY » ŠPERKY » ZDRAVÍ » ZVÍŘÁTKA »
www.asimp.cz
Recenze obchodu ASIMP.cz

Celkem přidáno 5 recenzí.

Celkové hodnocení: 5/10

Pavel Poustecký

Pavel Poustecký

Hodnocení: 10/10 10/10

Rychlé a bezproblémové vyřízení reklamace, komunikace byla také v pořádku. Zejména se mi líbila kontrola doručení zboží. ROZHODNĚ DOPORUČUJI

Nic.

Komentář: Omlouvám se tímto ASIMP.cz za své předchozí hodnocení a v něm uvedené hlouposti. Přestřelil jsem a mrzí mě to. Byl jsem naštvaný. Přišel mi elektronický dotazník k hodnocení produktů, a i přesto, že tam bylo uvedeno, že v případě probíhající reklamace z důvodu nedoručení zboží nemám takové hodnocení vkládat, protože není v tu chvíli co, tak jsem tak neučinil a negativní hodnocení (ještě k tomu netýkající se samotného zboží) vložil. No a obratem mi přišlo z asimp.cz zamítnutí vloženého hodnocení. To mě naštvalo a proto jsem sem vložil předchozí recenzi. Obchod mohu rozhodně doporučit. Určitě znovu využiji jejich služeb.

Přidáno 6. 1. 2021 000 02:10

Pavel Poustecký

Pavel Poustecký

Hodnocení: 1/10 1/10

Rychlá reakce na objednání, ale pozor, opovažte se pak napsat špatnou zkušenost veřejně, že nepřišlo zboží! Budete tvrdě dehonestováni! Málo kdo si ihned přečte jejich podmínky bohužel.

OPRAVDU NEJSEM KONKURENCE! JIM SE OPRAVDU KONKUROVAT NEDÁ! :)

Pokud se chcete dočkat zboží, objednejte si jej raději samy, nepotřebujete nikoho, aby to udělal za Vás a zbavoval se zodpovědnosti za doručení. Určitě nikdo z Vás nestojí o úrážky ze strany,,pouhého" objednavatele z Číny.

Komentář: Nejen, že po skoro 4 měsících nic nepřišlo, ještě z Vás tento,,velmi úspěšný objednavatel" označí v e-mailu nejdříve za slaboduché(slušně řečeno), a po výmluvách, že zboží určitě přišlo, jste veřejně označeni za,,konkurenční boj"! Doufám, že jim již nikdo ty schyzofrenní výmluvy na konkurenci nebude věřit. Pápá

Přidáno 5. 1. 2021 000 20:01

Dave Jama

Dave Jama

Hodnocení: 10/10 10/10

Vše

Nic

Komentář: Omlouvám se za předchozí hodnocení. Nevzal jsem si léky na hlavu ........................ jedná se o velmi dobrý obchod. Jednání se zákazníkem naprosto skvělé. Prodejce je příjemný, jednání rychlé a korektní. ROZHODNĚ DOPORUČUJI.”

Přidáno 16. 9. 2020 000 12:55

Deva Jama

Deva Jama

Hodnocení: 1/10 1/10

Žádné klady obchod nemá = jedná se jen o drahý přeprodej z číny, na který budete čekat pár měsíců a to ještě s nejistým výsledkem.

Naprosto arogantní přístup k zákazníkovi. Při reklamaci urážky, slovní napadání, pokračující stalkingem z falešných účtů prodejce.

Komentář: Naprosto v hodnocení společnosti souhlasím s panem Alešem Svorem. Majitel společnosti je slaboduchý hulvát, který má ve slušném jednání co dohánět. Za to v tom arogantním vystupování, to je pán na telefonu opravdu machr. Nedoporučuji nakupovat v tomto eshopu!

Přidáno 20. 5. 2020 000 13:38

Aleš Svor

Aleš Svor

Hodnocení: 2/10 2/10

Obchod předobědnává u čínského prodejce. V případě, že Vám zboží nedorazí jako mě, začne Vám volat člověk, který Vám vysvětlí, že si musíte opravdu ale opravdu kontaktovat českou poštu, protože podle jeho záznamů mělo zboří dorazit před měsícem a je nejvíce pravděpodobné, že nějakým omylem Vám to pošta neoznámila. ..... Nikdy se mi nestalo, že by mi česká pošta nenechala ve schránce upozornění, že mám balík na poště. Prostě prodejce lže. Když jsem chtěl vrátit peníze, tak se na mě oboříl, Pane Svore vy asi máte nějaký problém. Doteď mi to zní v uších. Většího hajzla jsem nezažil, když to řeknu slušně.

Opravdu zapoměńte na tento obchod. Vyvarujete se mnoha nepříjemností. Kdyby šlo jen o ty peníze za nedoručenné zboží. Ale opravdu je lepší s tím pánem z firmy se nedávat do křížku. Je to zřejmě bývalý šmejd.....Prodejce předražených hrnců. Opravdu nechutnost. Málem jsem se toho hajzla začal bát, jak mi vyhrožoval. Bohužel, člověk občas naletí lotrovi a na tohoto pána to platí dvojnásob.

Komentář: Nechutná komunikace. Vyvarujte se jakémukoli kontaktu.

Přidáno 15. 10. 2019 000 21:00

Přidat recenzi

Nakupovali jste v obchodu ASIMP.cz? Napište recenzi a podělte se o Vaše zkušenosti s ostatními.