Recenze ASIMP.cz

Hodnocení: 2/10

Nákupní galerie s dopravou zdarma veškerého zboží. Naleznete zde kategorie: AUTO & MOTO » DŮM, BYT, ZAHRADA, DÍLNA » ELEKTRONIKA » EROTIKA » HRAČKY, KNÍŽKY & DVD » KRÁSA » MÓDNÍ DOPLŇKY » OBLEČENÍ » OBUV » pro MAMINKY & TATÍNKY » SPORT & VOLNÝ ČAS » ŠKOLNÍ POTŘEBY » ŠPERKY » ZDRAVÍ » ZVÍŘÁTKA »
www.asimp.cz
Recenze obchodu ASIMP.cz

Celkem přidána 1 recenze.

Celkové hodnocení: 2/10

Aleš Svor

Aleš Svor

Hodnocení: 2/10 2/10

Obchod předobědnává u čínského prodejce. V případě, že Vám zboží nedorazí jako mě, začne Vám volat člověk, který Vám vysvětlí, že si musíte opravdu ale opravdu kontaktovat českou poštu, protože podle jeho záznamů mělo zboří dorazit před měsícem a je nejvíce pravděpodobné, že nějakým omylem Vám to pošta neoznámila. ..... Nikdy se mi nestalo, že by mi česká pošta nenechala ve schránce upozornění, že mám balík na poště. Prostě prodejce lže. Když jsem chtěl vrátit peníze, tak se na mě oboříl, Pane Svore vy asi máte nějaký problém. Doteď mi to zní v uších. Většího hajzla jsem nezažil, když to řeknu slušně.

Opravdu zapoměńte na tento obchod. Vyvarujete se mnoha nepříjemností. Kdyby šlo jen o ty peníze za nedoručenné zboží. Ale opravdu je lepší s tím pánem z firmy se nedávat do křížku. Je to zřejmě bývalý šmejd.....Prodejce předražených hrnců. Opravdu nechutnost. Málem jsem se toho hajzla začal bát, jak mi vyhrožoval. Bohužel, člověk občas naletí lotrovi a na tohoto pána to platí dvojnásob.

Komentář: Nechutná komunikace. Vyvarujte se jakémukoli kontaktu.

Přidáno 15. 10. 2019 000 21:00

Přidat recenzi

Nakupovali jste v obchodu ASIMP.cz? Napište recenzi a podělte se o Vaše zkušenosti s ostatními.