Alysia prádlo

PRODEJ BYTOVÉHO TEXTILU, PÁNSKÉHO A DÁMSKÉHO PRÁDLA Společnost alysia.cz působí na českém internetovém trhu od roku 2014. Sídlo firmy je v Děčíně a vzorková prodejna v Praze. Naše zboží nabízíme především na internetu prostřednictvím dvou eshopů. Naše internetové obchody používají Platební bránu ComGate - platby kartou, ePLATBY+ a ePLATBY. Pro zákazníky máme široký sortiment značkového pánského a dámského prádla, oblečení pro volné chvíle a módních doplňků za rozumné ceny v internetovém…
www.alysia.cz
Popis obchodu Alysia prádlo

PRODEJ BYTOVÉHO TEXTILU, PÁNSKÉHO A DÁMSKÉHO PRÁDLA

Společnost alysia.cz působí na českém internetovém trhu od roku 2014. Sídlo firmy je v Děčíně a vzorková prodejna v Praze. Naše zboží nabízíme především na internetu prostřednictvím dvou eshopů. Naše internetové obchody používají Platební bránu ComGate - platby kartou, ePLATBY+ a ePLATBY.

Pro zákazníky máme široký sortiment značkového pánského a dámského prádla, oblečení pro volné chvíle a módních doplňků za rozumné ceny v internetovém obchodě www.alysia.cz.

Naší chloubou je ucelený výběr bytového textilu, určeného pro každodenní potřebu. Naše bytové doplňky dokáží rychle a přitom snadno proměnit Váš interiér v útulný domov. Bytový textil a doplňky naleznete za příznivé ceny prostřednictvím internetového obchodu www.hancinkramek.cz.

Zboží si lze vyzvednou v prodejně Alysia prádlo na adrese Rytířova 856/6 v Praze 4. Na tomto místě si vše můžete prohlédnout a zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Tím ušetříte za dopravu.

Předpokladem pro Vaši spokojenost je naše tradice a zkušenost s prodejem. Nabízíme výbrané zboží, u kterého trváme na kvalitě materiálů a pečlivosti zpracování. Preferujeme české výrobce a tuzemské dodavatele, ale naleznete zde i zboží od renomovaných zahraničních firem.

Máme pro Vás připravený náš bonusový program zajímavých dárků. Registraci do programu provedete přímo na stránkách našich eshopů . Tím budete pravidelně informováni o novém zboží prostřednictvím reklamních newsletteru. Jistě Vás přesvědčí i doba dodání a skladová dostupnost našeho zboží. Objednané zboží odesíláme prostřednictvím našich osvědčených dopravců od tří do pěti pracovních dnů. Při objednávce zboží nad 1 499 Kč již neplatíte žádné poštovné!

Kamenné pobočky Alysia prádlo

  • Alysia prádlo - Ptaha 12

    Rytířova 856/6, 143 00 Ptaha 12

    Telefon: +420 778 047

    E-mail: alysiapradlo[z]seznam.cz

    Otevírací doba: Pondělí - Pátek do 11.00 do 16.00 hodin.


Kontakty Alysia prádlo

Provozovatel obchodu:Dagmar Adamčíková
Telefon:+420 778 047 299
Email:alysiapradlo[z]seznam.cz

Poštovné Alysia prádlo

GEIS Logistics CZ - dopravné:85,- Kč
GEIS Logistics SK - dopravné:199,- Kč
Zásilkovna CZ - dopravné:59,- Kč
GEIS Logistics CZ - dobírka:35,- Kč
Zásilkovna CZ - dobírka:36,- Kč