Vyhledávání: net


WC Net Aktivátor septiků (16x18g) 288g

WC Net Aktivátor septiků (16x18g) 288g

Popis Na nefunkční, nový či právě vyprázdněný septik zdvojnásobte dávku během prvního měsíce používání.   Struktura: Síran železnatý a síran manganatý   Návod k použití: Otevřete krabičku…

Od 224 Kč 2 obchody Porovnat ceny


WC Net Professional Turbo gelový čistič odpadů 500 ml

WC Net Professional Turbo gelový čistič odpadů 500 ml

Popis WC NET Professional Turbo je gelový čistič odpadů, který zprůchodní i beznadějně ucpané odpady během 5 minut. Superkoncentrovaný a superefektivní gel okamžitě odstraní váš ucpaný odpad.…

Od 100 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X optický pigtail ST 09/125 2m

Net-X optický pigtail ST 09/125 2m

Net-X optický pigtail ST 2 mZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor: STTyp vlákna: 9/125 ?mDélka: 2 mModelové číslo: ST 2 mBarva: bíláVýrobce: NET-X

Od 40 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

Net-X SFP 1 Gbps MM LC 550 mSFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps s LC konektorem. Pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné spojení a využívá dvě optická vláknaZÁKLADNÍ SPECIFIKACEFormát:…

Od 404 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP 1000 Mbps WDMB SM 2 kmWDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B…

Od 488 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 20 kmWDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B…

Od 578 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP 1000 MbpsSFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepinatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání .ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEFormát: SFPRychlost: 1000MbpsTyp:…

Od 674 Kč 1 obchod Porovnat ceny


V-NET AL-2500 silver

V-NET AL-2500 silver

Žádné promile za volantem!Za jak dlouhou dobu po poslední sklence je možné usednout za volant? A co ráno po prohýřené noci či večerem nad vínem, pivem či jiným alkoholem? Řídit se výpočty, jak rychle se odbourá alkohol z našeho těla je velice…

Od 889 Kč 4 obchody Porovnat ceny


V-NET AL-6000 Lite

V-NET AL-6000 Lite

Nedocenitelný pomocník, který může zachránit lidské životy!Udělejte si orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v těle. Každému, kdo si není stoprocentně jistý, zda může s klidnou hlavou usednout za volant, skvěle poslouží alkoholtester V…

Od 1 695 Kč 3 obchody Porovnat ceny


V-NET AL-7000

V-NET AL-7000

Zodpovědný řidič nikdy nesedne za volant jinak než střízlivýKdo z nás by se chtěl stát účastníkem nehody způsobené pod vlivem alkoholu? Pro takové jednání zkrátka není omluvy! Abychom si byli stoprocentně jisti, že i po bouřlivé oslavě narozenin…

Od 2 360 Kč 4 obchody Porovnat ceny


V-NET AL 9000 Lite

V-NET AL 9000 Lite

Preventivní kontrola snadno a rychleČeská republika je jednou z mála zemí, kde není dovoleno řídit po požití alkoholu. Dopřejte si alkohol dle svých možností, ale udělejte si dechovou zkoušku, než jako řidič vyjedete. Abyste vždy mohli usednout za…

Od 3 831 Kč 2 obchody Porovnat ceny


V-NET CA 2010

V-NET CA 2010

Pít či nepít?Pít či nepít? Toť otázka, kterou si jistě kladete pokaždé, když někde oslavujete a následující ráno, případně ještě ten večer, vás čeká řízení automobilu. Díky alkoholtesteru V-NET CA 2010 si již s takovými starostmi nemusíte lámat…

Od 2 509 Kč 4 obchody Porovnat ceny


Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - č

Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - č

Net-X kabel Micro USB na USB černýSynchronizační a nabíjecí kabel s konektory USB-A a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor 1: USB 2.0 - A (M…

Od 103 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - č

Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - č

Net-X Micro USB na USB červenýSynchronizační a nabíjecí kabel s konektory USB-A a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor 1: USB 2.0 - A (M…

Od 103 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - z

Net-X kabel Micro USB to USB Nabíjení/Synchronizace, oboustranné konektory - z

Net-X Micro USB na USB zelenýSynchronizační a nabíjecí kabel s konektory USB-A a Micro USB pro propojení chytrých zařízení s počítačem. Je vybaven oboustrannými konektory pro snadnou manipulaci.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEKonektor 1: USB 2.0 - A (M)Konektor…

Od 103 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ HP kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ HP kompatibilní

Net-X SFP modulZÁKLADNÍ SPECIFIKACEFormát: SFPRychlost: 1GbpsTyp: multimodeVzdálenost: 550mKonektor: LC duplexKompatibilita: HPModelové číslo: SFP modul 1G MM LCVýrobce: NET-X

Od 412 Kč 1 obchod Porovnat ceny


WC Net Professional Gel na ucpané odpady 1000 ml

WC Net Professional Gel na ucpané odpady 1000 ml

Popis WC Net Professional díky hustému gelovému složení proniká i přes neodtékající vodu, rozpouští veškeré zbytky, které jsou příčinou ucpání odpadu, a tak uvolňuje potrubí. Obsahuje látky,…

Od 77 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Net-X SFP modul/ 1G/ SM Singlemode LC/ 40km/ Cisco

Net-X SFP 100 Mbps SM LC 40 kmSFP modul pro sloty podporující rychlost 100 Mbps s LC konektorem. Pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné spojení a využívá dvě optická vláknaZÁKLADNÍ…

Od 993 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul 100/1000M/ RJ45/ 100m/ Cisco

Net-X SFP modul 100/1000M/ RJ45/ 100m/ Cisco

Net-X SFP 100/1000 MbpsSFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepinatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání .ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEFormát: SFPRychlost: 10/100/1000MbpsTyp:…

Od 625 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM DDM 2 kmWDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a…

Od 598 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ DDM/ Cisco kompatibilní

Net-X SFP 1000 Mbps WDMB SM DDM 2 kmWDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a…

Od 598 Kč 1 obchod Porovnat ceny


WC Net Intense Lime Fresh WC gel 750 ml

WC Net Intense Lime Fresh WC gel 750 ml

Popis Čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťují její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve Vaší domácnosti. Díky zahnutému tvaru hrdla dosáhne gel i…

Od 40 Kč 1 obchod Porovnat ceny


WC Net Professional Žrout zápachu z odpadu lesní vůně 1000 ml

WC Net Professional Žrout zápachu z odpadu lesní vůně 1000 ml

Popis Díky svému speciálnímu biologickému složení s enzymy zajišťuje dvojí účinek. Okamžité odstranění zápachu: Během několika sekund odstraní zápach a zanechá svěží vůni. Týdenní prevence proti…

Od 144 Kč 2 obchody Porovnat ceny


WC Net Intense gel Mountain Fresh 750 ml

WC Net Intense gel Mountain Fresh 750 ml

Čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťují její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve Vaší domácnosti. Díky zahnutému tvaru hrdla dosáhne gel i pod okraj toalety, přilne na stěny mísy a tím zaručí…

Od 41 Kč 1 obchod Porovnat ceny


WC Net Intense gel ocean fresh 750 ml

WC Net Intense gel ocean fresh 750 ml

Čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťují její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve Vaší domácnosti. Díky zahnutému tvaru hrdla dosáhne gel i pod okraj toalety, přilne na stěny mísy a tím zaručí…

Od 41 Kč 1 obchod Porovnat ceny


WC Net Intense gel lavender fresh 750 ml

WC Net Intense gel lavender fresh 750 ml

Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotrvající vůni.  Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíBezpečnostní uzávěr: pro otevření stlačte uzávěr v místě, kde…

Od 41 Kč 1 obchod Porovnat ceny


V-net Alkoholtester CA 2010

V-net Alkoholtester CA 2010

Alkoholtester CA 2010 je elegantní osobní polovodičový alkohol tester s pevným plastovým pouzdrem. Je snadno ovladatelný, kompaktní, přesný a spolehlivý. Tester má velký rozsah měření.

2 509 Kč Prozdravi.cz Do obchodu


V-net Alkoholtester DA 8100

V-net Alkoholtester DA 8100

Alkoholtester DA 8100 je osobní i firemní alkoholtester s velkým rozsahem měření 0,00 – 5,00 promile.

3 726 Kč Prozdravi.cz Do obchodu