Vyhledávání: imunit akut


Farmax Preventan Akut s novou příchutí 30 tbl.

Farmax Preventan Akut s novou příchutí 30 tbl.

Medvědí síla pro celou rodinu. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Cucavé tablety s ovocnou příchutí Obsahuje unikátní směs biologicky…

Od 139 Kč 5 obchodů Porovnat ceny


Preventan Akut tablety 30

Preventan Akut tablety 30

Preventan akut je doplněk stravy, který obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek. 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.      

Od 139 Kč 2 obchody Porovnat ceny


GS Imunostim Akut tbl. 10

GS Imunostim Akut tbl. 10

Dvojnásobná síla pro akutní podporu imunity. Pastilky příjemné mentolové chuti, které se rozpouštějí v ústech. Obsahuje extra silnou směs bakteriálního lyzátu pro akutní užívání a vitamin C pro podporu imunity vašeho organismu.

Od 125 Kč 2 obchody Porovnat ceny


GS Echinacea Akut zázvor tbl. 15

GS Echinacea Akut zázvor tbl. 15

Silná a účinná echinacea obohacená o trojí sílu zázvoru pro akutní podporu imunity. Navíc se silnou dávkou vitaminu C a zinku, které jsou rovněž důležité pro podporu imunity v době zvýšené zátěže.

Od 68 Kč 4 obchody Porovnat ceny


Immune Akut sirup 105 ml

Immune Akut sirup 105 ml

Immune Akut sirup obsahuje jedinečnou kombinaci účinných látek jako jsou extrakt z plodů aceroly a bezu černého, nukleotidy a zinek. Jeho užívání se doporučuje na podporu imunity anebo v průběhu rekonvalescence.

119 Kč Pilulka.cz Do obchodu


Immune Akut tbl.30

Immune Akut tbl.30

Doplněk stravy s obsahem extraktu z plodů aceroly a bezu černého, nukleotidů a zinku na akutní podporu imunity, se sladidly. 30 cucavých tablet.

124 Kč Pilulka.cz Do obchoduTOPlist