Nepřihlášený uživatel

Vyhledávání: elektrický kartáček


Oral-B Kids Ledové Království 2 Kartáčkové Hlavy Pro Elektrický Kartáček 4 ks

Oral-B Kids Ledové Království 2 Kartáčkové Hlavy Pro Elektrický Kartáček 4 ks

Oral-B Kids Ledové Království 2 Kartáčkové Hlavy Pro Elektrický Kartáček 4 ks Oral-B Kids Kartáčkové Hlavy Pro Elektrický Zubní Kartáček S Designem Od Brauna, produkt doporučovaný zubními lékaři, současně vyčistí zuby šetrně a účinně.

Od 529 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Oral-B Vitality Kids Elektrický kartáček Star Wars + cestovní pouzdro

Oral-B Vitality Kids Elektrický kartáček Star Wars + cestovní pouzdro

Oral-B Vitality Kids Elektrický kartáček Star Wars + cestovní pouzdro Elektrický rotační zubní kartáček Oral-B Kids navržený ve spolupráci se zubními lékaři je určen pro děti od tří let.

Od 849 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Aeno Elektrický kartáček DB1

Aeno Elektrický kartáček DB1 46 000 pohybů za minutu, až 40 dní na jedno nabití, IPX7, 4 automatické režimy + chytrý režim, ovládání přes aplikaci AENO

Od 829 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Botti Elektrický kartáček na obličej a tělo

Botti Elektrický kartáček na obličej a tělo

Lehký a praktický přístroj s vyměnitelnými koncovkami, které vám poskytnou skvělé účinky na stav pokožky. Akumulátorový kartáč na obličej a tělo si poradí s péčí o obličej a tělo díky 7 pokročilým funkcím. 7 vyměnitelných hlavic se postará o váš…

Od 189 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Jack n' Jill Elektrický zubní kartáček Buzzy Brush s melodií

Jack n' Jill Elektrický zubní kartáček Buzzy Brush s melodií Elektrický zubní kartáček pro děti od 3 let. S krásným designem, měkkými štětinkami pro jemné čištění, ale co je hlavní, s melodií, která zaujme každé dítě.

Od 879 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Oral-B Kids Elektrický zubní kartáček Ledové království 2

Oral-B Kids Elektrický zubní kartáček Ledové království 2

Oral-B Kids Elektrický zubní kartáček Ledové království 2 Elektrický zubní kartáček Oral-B Kids pro děti od 3 let s postavičkami z Ledového království.

Od 599 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček bílý

Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček bílý Sonický zubní kartáček od Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 šetrně odstraňuje mnohem více plaku než běžný manuální kartáček.

Od 1 499 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček černý

Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček černý Elektrický zubní kartáček nejpoužívanější značky, který ochrání Vaše citlivé dásně.

Od 1 890 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček bílý

Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček bílý Elektrický zubní kartáček nejpoužívanější značky, který ochrání Vaše citlivé dásně.

Od 1 890 Kč 1 obchod Porovnat ceny


ORAL-B PRO 3 Junior Elektrický zubní kartáček, Star Wars

ORAL-B PRO 3 Junior Elektrický zubní kartáček, Star Wars

Oral-B PRO 3 Junior Elektrický zubní kartáček, Star Wars Elektrický kartáček pro děti od 6 let s motivem Hvězdných válek byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři a zajišťuje špičkovou čistotu zubů.

Od 1 490 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček černý

Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček černý Sonický elektrický zubní kartáček špičkově odstraňuje zubní plak, aby byl úsměv zářivý.

Od 1 790 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Dr.Mayer Dr. Mayer GTS2010 elektrický zubní kartáček

Dr.Mayer Dr. Mayer GTS2010 elektrický zubní kartáček Jednoduchý, účelný design a moderní technologie nabízí to nejlepší pro nové uživatele sonických kartáčků - vhodné i pro děti od 12 let.

Od 399 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO-6 Bílý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks

Oral-B iO-6 Bílý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňuje to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života.

Od 6 890 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO-6 Černý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks

Oral-B iO-6 Černý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňuje to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života.

Od 5 299 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Vitality Pro černý elektrický zubní kartáček

Oral-B Vitality Pro Černý Elektrický Zubní Kartáček Základní zubní kartáček pro lepší a šetrnější čištění. Unikátní 2D technologie čištění od Oral-B: osciluje a rotuje, takže v porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje až o 100 % více…

Od 959 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 4 Elektrický zubní kartáček černý

Oral-B iO 4 Elektrický zubní kartáček černý Nejlepší čistota vůbec od Oral-B s revoluční iO technologií pro pocit profesionální čistoty a jemného čištění zubů.

Od 2 799 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 4 Černý a Bílý elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 4 Černý a Bílý Elektrický Zubní Kartáček Nejlepší čistota vůbec od Oral-B s revoluční iO technologií pro pocit profesionální čistoty a jemného čištění zubů

Od 4 690 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Vitality Pro fialový elektrický zubní kartáček

Oral-B Vitality Pro fialový elektrický zubní kartáček Základní zubní kartáček pro lepší a šetrnější čištění. Unikátní 2D technologie čištění od Oral-B: osciluje a rotuje, takže v porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje až o 100 % více…

Od 969 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 7 Elektrický zubní kartáček modrý

Oral-B iO 7 Elektrický zubní kartáček modrý Nejlepší čistota vůbec od Oral-B s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionální čistoty a jemné čištění zubů.

Od 3 799 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 6 Elektrický zubní kartáček Grey Opal

Oral-B iO 6 Elektrický zubní kartáček Grey Opal Oral-B iO series 6 Grey Opal elektrický zubní kartáček s revoluční magnetickou technologií iO a mikrovibracemi, 5 režimů, chytrý senzor tlaku, displej OLED a prémiové cestovní pouzdro.

Od 3 199 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 4 Levandulový elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 4 Levandulový Elektrický Zubní Kartáček Nejlepší čistota vůbec od Oral-B s revoluční iO technologií pro pocit profesionální čistoty a jemného čištění zubů.

Od 2 199 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 10 Elektrický zubní kartáček bílý

Oral-B iO 10 Elektrický zubní kartáček bílý Elektrický zubní kartáček iO 10 s revoluční chytrou nabíječkou iO Sense přizpůsobuje čištění vašim potřebám a poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase. Pomůže dokonale pokrýt zuby, dodržet dobu čištění a…

Od 7 999 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 3 Blue elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 3 Blue elektrický zubní kartáček Elektrický zubní kartáček iO 3 je vybaven nejlepšími technologiemi od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty…

Od 1 999 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 3 Pink elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 3 Pink elektrický zubní kartáček Elektrický zubní kartáček iO 3 je vybaven nejlepšími technologiemi od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty…

Od 2 090 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO Series 9 Black onyx elektrický zubní kartáček s magnetickou technologií iO

Oral-B iO Series 9 Black onyx elektrický zubní kartáček s magnetickou technologií iO Oral-B iO Series 9 Black Onyx elektrický zubní kartáček s revoluční magnetickou technologií iO a mikrovibracemi, 7 režimů, chytrý senzor tlaku s 3D M

Od 6 249 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Kids Ledové království elektrický zubní kartáček s designem

Oral-B Pro Kids Ledové království Elektrický zubní kartáček s designem Oral-B Pro Kids elektrický zubní kartáček, 1 Rukojeť s motivem ledového království, 1 kartáčková hlava s designem od Brauna. Pro děti od 3 let.

Od 869 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 10 černý elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 10 černý elektrický zubní kartáček Oral-B iO 10 černý elektrický zubní kartáček, 1 kartáčková hlava, 1 nabíjecí cestovní pouzdro

Od 8 999 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Kids Ledové království elektrický zubní kartáček s designem

Oral-B Pro Kids Ledové království elektrický zubní kartáček s designem Oral-B Pro Kids elektrický zubní kartáček, 1 rukojeť s motivem ledového království. 1 kartáčková hlava, 1 cestovní pouzdro, s designem od Brauna. Pro děti od 3 Let

Od 979 Kč 2 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Kids spiderman elektrický zubní kartáček s designem

Oral-B Pro Kids spiderman elektrický zubní kartáček s designem Oral-B Pro Kids elektrický zubní kartáček, 1 rukojeť s motivem Marvel Spiderman. 1 kartáčková hlava, 1 cestovní pouzdro, s designem od Brauna. Pro děti od 3 let

Od 869 Kč 3 obchody Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Junior ledové království elektrický zubní kartáček pro děti od 6 let

Oral-B Pro Junior Ledové království Elektrický zubní kartáček pro děti od 6 let Oral-B Pro Junior elektrický zubní kartáček, 1 rukojeť ledového království, 1 kartáčková hlava s designem od Brauna. Pro děti od 6 let.

Od 1 599 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO My Way elektrický zubní kartáček

Oral-B iO My Way Elektrický zubní kartáček Oral-B iO My Way elektrický zubní kartáček, 1 modrá rukojeť, 2 kartáčkové hlavy, 1 cestovní pouzdro s designem od Brauna. Pro děti od 10 let.

Od 2 990 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B iO 5 elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 5 elektrický zubní kartáček Elektrický zubní kartáček iO 5 má nejlepší technologii od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v pohodlí domova.

Od 2 899 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček modrý

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček modrý Oral-B Pro Series 1 modrý elektrický zubní kartáček, design od Brauna.

Od 1 099 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček černý

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček černý Oral-B Pro Series 1 černý elektrický zubní kartáček, 1 kartáčková hlava, 1 cestovní pouzdro, design od Brauna.

Od 1 199 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Oral-B Vitality Pro Protect X Vapour Blue elektrický zubní kartáček

Oral-B Vitality Pro Protect X Vapour Blue elektrický zubní kartáček

Elektrický dobíjecí zubní kartáček Oral-B Vitality Pro zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou špičkovou čistotu ústní dutiny. Zubní kartáček má 3 režimy čištění: režim pro každodenní čištění, jemný režim a režim…

Od 869 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček růžový

Oral-B Pro Series 1 Elektrický zubní kartáček růžový Unikátní 3D technologie čištění od Oral-B: osciluje, rotuje a pulzuje, takže v porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje až o 100 % více zubního plaku i v těžko přístupných místech.

Od 1 099 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Beurer TB30 Elektrický zubní kartáček

Beurer TB30 Elektrický zubní kartáček Rotační, oscilační elektrický zubní kartáček. Indukční nabíjení, životnost baterie 20 dní (80min.), 2 čistící programy, časovač na 2 minuty, indikátor nabití baterie.

Od 1 290 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Pouzdro na elektrický kartáček bílé

Pouzdro na elektrický kartáček bílé

Cestovní pouzdro na elektrický zubní kartáček.

19 Kč BestBonus Do obchodu


Pouzdro na elektrický kartáček růžové

Pouzdro na elektrický kartáček růžové

Cestovní pouzdro na elektrický zubní kartáček.

15 Kč BestBonus Do obchodu


Bez fotografie

Oral-B iO 7 Bílý a černý elektrický zubní kartáček

Oral-B iO 7 Bílý a černý elektrický zubní kartáček Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňuje to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života.

7 790 Kč Pilulka.cz Do obchodu


ProfiCare EZS 3000 elektrický zubní kartáček

ProfiCare EZS 3000 elektrický zubní kartáček

Zubní kartáček s vysokou rychlostí oscilací hlavy kartáčku se postará o efektivní odstranění zubního plaku a stimulaci dásně. V balení se nachází 2 kartáčky pro optimální péči o chrup a ústní hygienu. Kartáček s koncovým zaoblením kvalitních vláken…

209 Kč 4Home.cz Do obchodu


Bez fotografie

Beurer TB50 Elektrický zubní kartáček

Beurer TB50 Elektrický zubní kartáček Rotační, oscilační elektrický zubní kartáček, indukční nabíjení, životnost baterie 45 dní (180min.), 3 čistící programy, časovač na 2 minuty, indikátor nabití a nabíjení baterie, tlakový senzor, cestovní pouzdro.

1 790 Kč Pilulka.cz Do obchodu


Sonický elektrický zubní kartáček BEPER Sonic

Sonický elektrický zubní kartáček BEPER Sonic

Sonický dobíjecí elektrický zubní kartáček Beper SonicSonický zubní kartáček Beper 40913 je ideální pro správnou dentální hygienu. Díky 40 0000 kmitů/min efektivně odstraňuje zubní plak. Umožňuje nastavit tři typy čištění: normální čištění, jemné…

Od 999 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Elektrický zubní kartáček, modrý

Elektrický zubní kartáček, modrý

Elektrický zubní kartáček s náhradní hlavicí. Jedná se levný elektrický zubní kartáček na tužkové baterie. Pořiďte si také sadu náhradních kartáčků.Napájeno 2 x AA baterií (není součástí balení)

Od 96 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Bez fotografie

Palsar7 Kompaktní elektrický čistící kartáček na pleť 3v1

Palsar7 Kompaktní elektrický čistící kartáček na pleť 3v1 Dvourychlostní čisticí kartáček na pleť umožňuje jemné i hloubkové čištění pleti z pohodlí domova. Odstraňuje zbytky nečistot, make-upu, olejů a odumřelé kůže. Minimalizuje ucpané póry,…

Od 929 Kč 1 obchod Porovnat ceny