Vyhledávání: PHOSPHOR


Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB10

Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB10

Kovové struny pro akustickou kytaru GIBSON MASTERBUILT PREMIUM PHOSPHOR BRONZE Struny na akustickou kytaru z řady Gibson Masterbuilt Premium Phosphor Bronze využívají na své válcové vinutí oblíbenou slitinu fosforového bronzu. Díky tomu mají…

Od 180 Kč 1 obchod Porovnat ceny


Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB11

Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB11

Kovové struny pro akustickou kytaru GIBSON MASTERBUILT PREMIUM PHOSPHOR BRONZE Struny na akustickou kytaru z řady Gibson Masterbuilt Premium Phosphor Bronze využívají na své válcové vinutí oblíbenou slitinu fosforového bronzu. Díky tomu mají…

180 Kč Kytary.cz Do obchodu


Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB12

Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB12

Kovové struny pro akustickou kytaru GIBSON MASTERBUILT PREMIUM PHOSPHOR BRONZE Struny na akustickou kytaru z řady Gibson Masterbuilt Premium Phosphor Bronze využívají na své válcové vinutí oblíbenou slitinu fosforového bronzu. Díky tomu mají…

180 Kč Kytary.cz Do obchodu


Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB13

Gibson Masterbuilt premium phosphor bronze MB13

Kovové struny pro akustickou kytaru GIBSON MASTERBUILT PREMIUM PHOSPHOR BRONZE Struny na akustickou kytaru z řady Gibson Masterbuilt Premium Phosphor Bronze využívají na své válcové vinutí oblíbenou slitinu fosforového bronzu. Díky tomu mají…

180 Kč Kytary.cz Do obchodu


DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka ST-ST optická spojka kabelů - Phosphor Bronze Ferrule - Metal case - Simplexní, multimode provedení - černé ochranné krytky DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

Od 12 Kč 3 obchody Porovnat ceny


DIGITUS SC/SC optická multimode spojka

DIGITUS SC/SC optická multimode spojka

DIGITUS SC/SC optická multimode spojka SC-SC optická spojka kabelů - Multimode - Phosphor Bronze Ferrule - Plastic DIGITUS SC/SC optická multimode spojka

Od 25 Kč 3 obchody Porovnat ceny


Hesi Phosphor Plus 500ml

Hesi Phosphor Plus 500ml

Hesi Phosphor Plus 500ml Hesi Phosporus plus je doplněk hnojiv řady Hesi. Extra porce draslíku a fosforu pro vaše kytičky a rostlinky. Doporučujeme používat ve fázi květu a při projevech deficitu jednotlivých prvků. Vhodný doplněk jak pro indoor…

149 Kč Growzone Do obchodu


Hesi Phosphor Plus 1L

Hesi Phosphor Plus 1L

Hnojivo Hesi Phosphor Plus 1L Hesi Phosporus plus je doplněk hnojiv řady Hesi. Extra porce draslíku a fosforu pro vaše kytičky a rostlinky. Doporučujeme používat ve fázi květu a při projevech deficitu jednotlivých prvků. Vhodný doplněk jak pro…

209 Kč Growzone Do obchodu


Hesi Phosphor Plus 5L

Hesi Phosphor Plus 5L

Hnojivo Hesi Phosphor Plus 5L Hesi Phosporus plus je doplněk hnojiv řady Hesi. Extra porce draslíku a fosforu pro vaše kytičky a rostlinky. Doporučujeme používat ve fázi květu a při projevech deficitu jednotlivých prvků. Vhodný doplněk jak pro…

559 Kč Growzone Do obchodu


Hesi Phosphor Plus 10L

Hesi Phosphor Plus 10L

Hnojivo Hesi Phosphor Plus 10L Hesi Phosporus plus je doplněk hnojiv řady Hesi. Extra porce draslíku a fosforu pro vaše kytičky a rostlinky. Doporučujeme používat ve fázi květu a při projevech deficitu jednotlivých prvků. Vhodný doplněk jak pro…

917 Kč Growzone Do obchodu


Hesi Phosphor Plus 20L

Hesi Phosphor Plus 20L

Hnojivo Hesi Phosphor Plus 20L Hesi Phosporus plus je doplněk hnojiv řady Hesi. Extra porce draslíku a fosforu pro vaše kytičky a rostlinky. Doporučujeme používat ve fázi květu a při projevech deficitu jednotlivých prvků. Vhodný doplněk jak pro…

1 646 Kč Growzone Do obchodu



TOPlist