Fotografie Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg

Poradna Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový…

Cena od: 65 - 77 2 obchody

Porovnat ceny

Vytisknout stránku

Sdílet na Facebooku




Poradna

Celkem přidáno 0 dotazů.

K produktu Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg zatím není vložen žádný dotaz.

Přidat dotaz

Zakoupili jste si nebo přemýšlíte o koupi Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg a máte k tomuto produktu dotaz? Zeptejte se na zkušenosti ostatních.


TOPlist