Fotografie Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg

Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový…

Cena od: 65 - 77 2 obchody

Porovnat ceny

Vytisknout stránku

Sdílet na Facebooku




Detailní popis:

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový leták.

Parametry:

VýrobceAPOTEX
Označení2047232
Léková formaTableta
Cesta podáníPerorálně
ProPro děti, Pro muže, Pro ženy, Universal
Režim výdejeVolně prodejné HVLP
Trápí měalergie

Popis, fotografie a parametry produktu Apo-Cetirizin 10 mg perorální tablety film 10 x 10 mg jsou získány z jednotlivých nabídek internetových obchodů. Před zakoupením produktu doporučujeme tyto informace (v konkrétním internetovém obchodě) překontrolovat.
TOPlist