Mäser 6dílná sada hrnků Amelie, 310 ml
Kvalitní porcelán s moderním dekorem. Můžete libovolně kombinovat různé typy sad dle vlastních přání, např. pouze hrnky s miskami a dezertními talířky. Bílý podklad zdobí jemné linie v červené, černé a nenápadné světlé barvě. Hrnky jsou vhodné do…
Cena: 329 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Kvalitní porcelán s moderním dekorem. Můžete libovolně kombinovat různé typy sad dle vlastních přání, např. pouze hrnky s miskami a dezertními talířky. Bílý podklad zdobí jemné linie v červené, černé a nenápadné světlé barvě. Hrnky jsou vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.
Parametry:
| Výrobce | Mäser |
| Barva | mix barev |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 310 ml |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 10,3 cm |




