EH Sada porcelánových hrnků Charente, 90 ml, 4 ks
Sada porcelánových hrnků vyrobených z porcelánu. Porcelán je jemný, křehký materiál pro výrobu nádobí a dekorativních předmětů, který se hodí na všechny příležitosti. Tato milá sada je vhodná jako dárek. Vnější matná a vnitřní lesklá glazura.
Cena: 139 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sada porcelánových hrnků vyrobených z porcelánu. Porcelán je jemný, křehký materiál pro výrobu nádobí a dekorativních předmětů, který se hodí na všechny příležitosti. Tato milá sada je vhodná jako dárek. Vnější matná a vnitřní lesklá glazura.
Parametry:
| Barva | béžová |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 90 ml |
| Počet kusů v sadě | 4 ks |
| Průměr | 6,5 cm |
| Výška | 6 cm |




