Zrcadlo Emma Walnut 50 x 160 cm
Toto zrcadlo je vyrobeno ze 100 % mdf a je nejen vizuálně atraktivní, ale dokáže prosvětlit každou domácnost. Jeho velkorysé rozměry 50 cm na šířku, 160 cm na výšku a 2,2 cm do hloubky z něj dělají univerzální doplněk, který dodá vašemu domovu… Více...
Cena: 2 589 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Toto zrcadlo je vyrobeno ze 100 % mdf a je nejen vizuálně atraktivní, ale dokáže prosvětlit každou domácnost. Jeho velkorysé rozměry 50 cm na šířku, 160 cm na výšku a 2,2 cm do hloubky z něj dělají univerzální doplněk, který dodá vašemu domovu hloubku a rozměr. Barva ořechu zrcadlu dodává nádech tepla a bez námahy se začlení do jakéhokoli stávajícího interiéru. Jeho robustní konstrukce zajišťuje odolnost, takže se z jeho krásy budete moci těšit po dlouhá léta.
Technické detaily:
Materiál: 100 % MDF
Šířka: 50 cm
Výška: 160 cm
Hloubka: 2,2 cm
Barva: ořech
Upevnění: Lze připevnit na stěnu
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 22 cm |
| Hmotnost | 16,49 kg |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 160 cm |
| Země původu | Made in Türkiye |




