4Home Zatemňovací závěs Stockholm, 150 x 250 cm
Zatemňovací závěs Stockholm v nádherné tmavě zelené barvě bude tím pravým stylovým a originálním prvkem pro váš domov. Tmavě zelená barva doplní váš interiér o pocit klidu a luxusu, zatímco unikátní design dodává závěsu jedinečný charakter. Díky… Více...
Cena: 259 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Zatemňovací závěs Stockholm v nádherné tmavě zelené barvě bude tím pravým stylovým a originálním prvkem pro váš domov. Tmavě zelená barva doplní váš interiér o pocit klidu a luxusu, zatímco unikátní design dodává závěsu jedinečný charakter. Díky zatemňovacím vlastnostem závěsu si můžete vychutnat klidný spánek bez rušivého světla, nebo zamezit zvědavým pohledům zvenčí.
Průvlečné kroužky o průměru 3,8/5,8 cm zajistí snadné a rychlé zavěšení.
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | zelená |
| Doporučené praní | 30 °C |
| Gramáž | 190 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Rozměry | 150 x 250 cm |
| Sušička | ne |
| Šířka | 150 cm |
| Velikost | 150 x 250 cm |
| Výška | 250 cm |




