4Home Zatemňovací závěs Monaco šedá, 150 x 250 cm
Oživte a zútulněte interiér vašeho domova se zatemňovací závěsem Monaco. Závěs v jemné šedé barvě dodá vašemu interiéru neutrální, sofistikovaný a moderní vzhled. Je vyrobený z kvalitního a odolného materiálu, který je velmi příjemný na dotek.… Více...
Cena: 359 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Oživte a zútulněte interiér vašeho domova se zatemňovací závěsem Monaco. Závěs v jemné šedé barvě dodá vašemu interiéru neutrální, sofistikovaný a moderní vzhled. Je vyrobený z kvalitního a odolného materiálu, který je velmi příjemný na dotek. Efektivně blokuje pronikání světla a poskytuje maximální soukromí a klidný spánek.Závěs je ze zadní strany opatřený pogumovaným zátěrem, který pohlcuje 90 - 100 % světla a pomáhá udržovat příjemnou teplotu v místnosti. Snadné zavěšení na kroužky o průměru 3,8/5,8 cm.
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | šedá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 270 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Rozměry | 150 x 250 cm |
| Sušička | ne |
| Šířka | 150 cm |
| Velikost | 150 x 250 cm |
| Výška | 250 cm |
| Žehlení | doporučujeme žehlit na nízkou teplotu |




