4Home Dětské bavlněné povlečení Cute animals, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Denní dávka roztomilosti do každého dětského pokojíčku. Bavlněné povlečení s veselými zvířátky a rozvernými puntíky doslova rozzáří váš domov. Kočička, zajíček, panda, medvídek a mýval budou spolehlivě střežit sny vašich nejmenších a kvalitní 100%… Více...
Cena: 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Denní dávka roztomilosti do každého dětského pokojíčku. Bavlněné povlečení s veselými zvířátky a rozvernými puntíky doslova rozzáří váš domov. Kočička, zajíček, panda, medvídek a mýval budou spolehlivě střežit sny vašich nejmenších a kvalitní 100% bavlna zajistí maximální komfort. Můžete tak usínat s vědomím, že o pohodlí vašich ratolestí je postaráno do nejmenšího detailu.Povlečení je oboustranné – z jedné strany motiv zvířátek na bílé, druhá strana je růžovooranžová s puntíky. Můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den. Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip.Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | oranžová |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál | 100% bavlna |
| pokyny k údržbě | bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
| Sušička | ano |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |
| Žehlení | doporučujeme žehlit na střední teplotu |




