4Home Zatemňovací závěs s kroužky Paris tmavě modrá, 150 x 250 cm
Dolaďte si interiér k dokonalosti se stylovým zatemňovacím závěsem Paris. Jednoduché jednobarevné provedení v uklidňující tmavě modré barvě dodá harmonickou atmosféru vašemu domovu. Kvalitní materiál s heboučkým sametovým povrchem je skvělý na… Více...
Cena: 259 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Dolaďte si interiér k dokonalosti se stylovým zatemňovacím závěsem Paris. Jednoduché jednobarevné provedení v uklidňující tmavě modré barvě dodá harmonickou atmosféru vašemu domovu. Kvalitní materiál s heboučkým sametovým povrchem je skvělý na snadnou údržbu i velmi příjemný na dotek.Zatemňovací provedení s vysokým zastíněním 80–90 % zabrání pronikání slunečního svitu či rušivého nočního světla z ulice a poskytne perfektní soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Součástí balení je 8 kovových kroužků s žabkami v bílé barvě pro snadné zavěšení na záclonovou tyč.Průměr kroužku vnější: 38 mm, průměr kroužku vnitřní: 32 mm.
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | modrá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 280 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Rozměry | 150 x 250 cm |
| Sušička | ne |
| Šířka | 150 cm |
| Velikost | 150 x 250 cm |
| Výška | 250 cm |




