4Home Napínací potah na židli Comfort Plus Check, 40 - 50 cm, sada 2 ks
Napínací potahy Comfort Plus jsou skvělým pomocníkem pro oživení vašich starých a opotřebovaných židlí. Potah v neutrální šedobéžové barvě s klasickým kostkovaným vzorem v mžiku promění vaše židle v úplně nový kousek nábytku. Pomůže oživit starý… Více...
Cena: 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Napínací potahy Comfort Plus jsou skvělým pomocníkem pro oživení vašich starých a opotřebovaných židlí. Potah v neutrální šedobéžové barvě s klasickým kostkovaným vzorem v mžiku promění vaše židle v úplně nový kousek nábytku. Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte židle úplně nové. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.Výška části potahu na opěradlo je 51 cm.
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | šedá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál | 62 % bavlna, 36 % polyester, 2 % elastan |
| Počet kusů v sadě | 2 ks |
| Rozměry | 40 - 50 cm |
| Sušička | ne |
| Typ potahu | potah na židli |
| Velikost | 40 - 50 cm |




