4Home Multielastický potah na židli Comfort smetanová, 40 - 50 cm, sada 2 ks
Dopřejte svým židlím oživení a ochranu proti opotřebení s multielastickým napínacím potahem Comfort. Potah ve smetanové barvě v mžiku promění vaše židle tak, že budou zářit novotou. Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i… Více...
Cena: 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Dopřejte svým židlím oživení a ochranu proti opotřebení s multielastickým napínacím potahem Comfort. Potah ve smetanové barvě v mžiku promění vaše židle tak, že budou zářit novotou. Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci. Výška části potahu na opěradlo je 51 cm.
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | krémová |
| Doporučené praní | 30 °C |
| Materiál | 72 % bavlna, 26 % polyester, 2 % elastan |
| Rozměry | 40 - 50 cm |
| Sušička | ne |
| Typ potahu | potah na židli |
| Velikost | 40 - 50 cm |




