Boma Trading Závěs Sirocco taupe, 140 x 245 cm
I závěsy patří k nedílné součásti útulné domácnosti. Závěs má nejen omezit pronikání světla a zajistit soukromí, ale také má plnit i dekorativní funkci. Závěsy dodají místnosti útulnost a vzdušnost. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost…
Cena: 489 Kč 1 obchod
Detailní popis:
I závěsy patří k nedílné součásti útulné domácnosti. Závěs má nejen omezit pronikání světla a zajistit soukromí, ale také má plnit i dekorativní funkci. Závěsy dodají místnosti útulnost a vzdušnost. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost závěsu a snadnou údržbu. Závěs je možné zavěsit na garnýž díky tunelu s výškou 9 cm.
Parametry:
| Barva | taupe |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál | 100% bavlna |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Rozměry | 140 x 245 cm |
| Sušička | ne |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 245 cm |




