Tescoma Forma 12 donutů DELÍCIA SiliconPRIME
Vyzkoušejte zdravější domácí verzi lahodných donutů. V čem Forma 12 donutů DELÍCIA SiliconPRIME vyniká? Umožňuje připravit donuty doma a z vlastních surovin. A především zdravěji, tedy v pečicí troubě, a… Více...
Cena: 679 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Vyzkoušejte zdravější domácí verzi lahodných donutů.
V čem Forma 12 donutů DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?
Umožňuje připravit donuty doma a z vlastních surovin. A především zdravěji, tedy v pečicí troubě, a nikoliv smažené v oleji.
Podle přiloženého původního receptu připravíte ve formě DELÍCIA SiliconPRIME snadno a rychle 12 lahodných pečených donutů.
Silikonová forma DELÍCIA SiliconPRIME nepřipaluje, peče rychle a rovnoměrně, hotové donuty z formy pohodlně vyklopíte.
Forma se snadno čistí, stačí ji umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce, a je perfektně skladná.
Materiál: Žáruvzdorný silikon odolný do 230 °C.
Čištění: Vhodná do myčky.
Záruka: 3 roky.
Parametry:
| Výrobce | Tescoma |
| Barva | oranžová |
| Hloubka | 27 cm |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Materiál | silikon |
| Myčka | ano |
| Ohřev v troubě | ano |
| Šířka | 39 cm |
| Výška | 3 cm |




