Fotografie Paralen Grip Horký Nápoj por.gra.sus. 12

Paralen Grip Horký Nápoj por.gra.sus. 12

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.Přípravek je určen pro dospělé a… Více...

Cena od: 139 - 159 2 obchody

Porovnat ceny

Vytisknout stránku

Sdílet na Facebooku




Detailní popis:

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let.

Neužívejte přípravek PARALEN
GRIP HORKÝ NÁPOJ




pokud jste alergičtí/přecitlivělí
na jakoukoli složku přípravku (viz. bod 6),
pokud trpíte těžkým onemocněním
ledvin nebo jater, vysokým krevním tlakem, onemocněním srdce,
cukrovkou, zvýšeným nitroočním tlakem (zelený zákal), onemocněním
štítné žlázy, 
pokud současně užíváte některé
léky k léčbě deprese




·        
Vždy užívejte přípravek PARALEN GRIP
HORKÝ NÁPOJ přesně podle pokynů této příbalové informace. Pokud si
nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo
lékárníkem.



 



Dávkování: 
Dospělí, včetně starších osob a mladistvých od 15 let: 4x denně
jeden sáček rozpuštěný ve sklenici horké (nikoli vařící) vody.
Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách.

Neužívejte více než 4 sáčky za 24
hodin.Přípravek nepoužívejte bez porady s
lékařem déle než 7 dnů. 
Pokud obtíže neustupují, zhoršují se nebo přetrvávají více než 3
dny, vyhledejte lékaře a poraďte se o dalším postupu.



 



Složení: Léčivými
látkami jsou paracetamol 650 mg a fenylefrin hydrochlorid 10 mg v 1
sáčku.
Pomocné látky: sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina
vinná, kyselina citrónová, přírodní citrónové aroma v prášku,
předbobtnalý kukuřičný škrob, citrónové aroma v prášku, kyselina
askorbová (vitamin C), aspartam, pigmenty z oddenku kurkumy
dlouhé.

Parametry:

VýrobceSanofi
Označení2581842
ZnačkaPARALEN
Pharmacotherapeuticá skupinaAnalgetiku, antipyretikum, antiflogistikum
VýrobceZENTIVA, K.S., PRAHA
Cesta podáníPerorálně
Léková formaPrášek
ProPro muže, Pro ženy
Režim výdejeVolně prodejné HVLP
Trápí měchřipka a nachlazení

Popis, fotografie a parametry produktu Paralen Grip Horký Nápoj por.gra.sus. 12 jsou získány z jednotlivých nabídek internetových obchodů. Před zakoupením produktu doporučujeme tyto informace (v konkrétním internetovém obchodě) překontrolovat.