Fotografie Paralen Grip Chřipka a bolest por.tbl.flm. 12 i

Paralen Grip Chřipka a bolest por.tbl.flm. 12 i

Tento léčivý přípravek obsahuje kombinaci tří účinných látek. Paracetamol snižuje horečkua uleví od bolesti, fenylefrin pomáhá uvolnit zahleněný nebo ucpaný nos a kofein zrychlujepůsobení paracetamolu při snižování bolesti a pomáhá bojovat proti… Více...

Cena od: 89 - 110 2 obchody

Porovnat ceny

Vytisknout stránku

Sdílet na Facebooku




Detailní popis:

Tento léčivý přípravek obsahuje kombinaci tří účinných látek. Paracetamol snižuje horečkua uleví od bolesti, fenylefrin pomáhá uvolnit zahleněný nebo ucpaný nos a kofein zrychlujepůsobení paracetamolu při snižování bolesti a pomáhá bojovat proti únavě a ospalosti.
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Neužívejte přípravek PARALEN
GRIP CHŘIPKA A BOLEST



- jestliže jste alergičtí
(přecitlivělí) na paracetamol, kofein, fenylefrin nebo jakoukoli
pomocnou látku přípravku 



 - jestliže máte vysoký
krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce,



- jestliže máte
cukrovku,



- jestliže máte závažné
onemocnění jater,



- jestliže máte zvýšenou funkci
štítné žlázy,



- jestliže máte glaukom (zelený
zákal) s uzavřeným úhlem,



- pokud trpíte zadržováním moči
(sníženou schopností močit),



- jestliže máte cévní nádor
nadledvin (feochromocytom),



- jestliže současně užíváte
některé léky k léčbě deprese (ze skupiny inhibitorů
monoaminoxidázy) nebo



 jestliže jste je užívali v
posledních dvou týdnech, některé léky k léčbě deprese (ze skupiny
tricyklických antidepresiv)



 



Dávkování:



Dospívající starší 12
let



 33–43 kg 1 tableta po 6 hodinách, maximální
dávka 4 tablety za den



Dospělí a
dospívající



43–65 kg 1 tableta  po 4
hodinách, maximální dávka 6 tablet za den



>65 kg 1–2 tablety  po 4
hodinách, maximální dávka 8 tablet za den



 



Před použitím přípravku se o
úpravě dávkování poraďte s lékařem. Po posouzení
Vašeho



zdravotního stavu Vám může
doporučit snížení dávek nebo prodloužení dávkovacího



intervalu na déle než 4
hodiny.



Přípravek nepoužívejte bez porady
s lékařem déle než 7 dnů.



Pokud obtíže neustupují, zhoršují
se nebo přetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaře
a



poraďte se o dalším
postupu.



 



Složení:  Léčivými látkami jsou paracetamol, kofein a
fenylefrin-hydrochlorid. Jedna tableta obsahuje



paracetamolum 500 mg, coffeinum
25 mg a phenylephrini hydrochloridum 5 mg.



Pomocnými látkami
jsou:



Jádro
tablety:



Povidon K-25,
natrium-lauryl-sulfát, mikrokrystalická celulosa, kukuřičný
škrob,



předbobtnalý kukuřičný škrob,
bezvodý koloidní oxid křemičitý, kyselina stearová,
mastek.



Obal tablety:



Hypromelosa, makrogol, oxid
titaničitý (E171).



 



Uchovávejte při teplotě do 25 °C.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek
chráněn



před světlem.



 

Parametry:

VýrobceZENTIVA
Označení2451533
ZnačkaPARALEN
Dodavatel na trhSanofi
Pharmacotherapeuticá skupinaAnalgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Cesta podáníPerorálně
Léková formaTableta
ProPro muže, Pro ženy
Režim výdejeVolně prodejné HVLP
Trápí měchřipka a nachlazení

Popis, fotografie a parametry produktu Paralen Grip Chřipka a bolest por.tbl.flm. 12 i jsou získány z jednotlivých nabídek internetových obchodů. Před zakoupením produktu doporučujeme tyto informace (v konkrétním internetovém obchodě) překontrolovat.