Ručník kids modrý 30x50 420g/m2
Dětský froté ručník v modré barvě s vetkaným motivem na borduře je vyroben z velmi příjemného materiálu ze 100% přírodní bavlny. Praktický malý dětský ručníček s poutkem na pověšení budete potřebovat nejen doma po umytí rukou a čištění zoubků,… Více...
Cena: 79 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Dětský froté ručník v modré barvě s vetkaným motivem na borduře je vyroben z velmi příjemného materiálu ze 100% přírodní bavlny. Praktický malý dětský ručníček s poutkem na pověšení budete potřebovat nejen doma po umytí rukou a čištění zoubků, vyžadují jej i ve školách a školkách. Při cestování nezabere téměř žádné místo. S oblíbeným ručníkem si dítě lépe zvyká na běžnou denní hygienu. Navíc má certifikát kvality OEKO-TEX® Standard 100, který zaručí rozměrovou a barevnou stálost a to, že je výrobek vhodný i pro ty nejmenší.
Parametry:
| Označení | 59868 |
| Barva | modrá |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Gramáž | 420 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Rozměry | 30 x 50 cm |
| Velikost | 30 x 50 cm |




