Sklenice SANDRA 0,2 l 6 ks
Žádný přípitek se neobejde bez správných sklenic. Proto pro vás máme tyto krásné sklenice SANDRA typu flétna, které se hodí na sekt či šampaňské a díky vysokému tvaru kalichu si lze vychutnat i vizuálně perlivost vína a proud bublinek.Vyznačují se… Více...
Cena: 379 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Žádný přípitek se neobejde bez správných sklenic. Proto pro vás máme tyto krásné sklenice SANDRA typu flétna, které se hodí na sekt či šampaňské a díky vysokému tvaru kalichu si lze vychutnat i vizuálně perlivost vína a proud bublinek.Vyznačují se svou jednoduchou elegancí a úzkou stopkou. Navíc jsou vyrobené z kvalitního křišťálového skla Bohemia Crystal od firmy Crystalex. Nabízíme je v sadě o šesti kusech.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Označení | 126972 |
| Barva | čirá |
| Materiál | sklo |
| Myčka | ano |
| Objem | 200 ml |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Průměr | 5,5 cm |
| Výška | 25 cm |




