TP Luxusní RANFORCE Bavlněné povlečení 140x200+70x90 - Disa zelená
Bavlněné povlečení s romantickými květy na zeleném podkladu bude ozdobou vaší ložnice. Povlečení je vyrobené z kvalitní bavlny. Povlečení je z obou stran stejné. Je opatřené praktickým zipovým uzávěrem. Souprava obsahuje: 1x povlak na polštář 70…
Cena: 499 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Bavlněné povlečení s romantickými květy na zeleném podkladu bude ozdobou vaší ložnice. Povlečení je vyrobené z kvalitní bavlny. Povlečení je z obou stran stejné. Je opatřené praktickým zipovým uzávěrem. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Parametry:
| Výrobce | TOP |
| Barva | zelená |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Materiál | 100% bavlna |
| pokyny k údržbě | bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |




