Orion tác Mango 30,5x20,5cm, S
Pokud si potrpíte na vybavení kuchyně či jídelny v přírodním rázu, určitě se vám bude hodit krásný tác z mangového dřeva. Servírování kávy, moučníku, svačiny i dobrot k posezení na terase usnadní malý tác s uchy se zajímavou kresbou dřeva. Poslouží… Více...
Cena: 279 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Pokud si potrpíte na vybavení kuchyně či jídelny v přírodním rázu, určitě se vám bude hodit krásný tác z mangového dřeva. Servírování kávy, moučníku, svačiny i dobrot k posezení na terase usnadní malý tác s uchy se zajímavou kresbou dřeva. Poslouží i jako dekorace, podložka pod vázu s květinami, sklenice se sušeným ovocem či bylinkami nebo jako místo uložení dochucovadel a ubrousků při vaření a grilování. Výška podnosu bez držadel je 4 cm.Servírovací tác je vybaven protiskluzovými podložkami na spodní straně. Ty zajišťují, že tác bude pevně stát na stole a ztlumí náraz při jeho pokládání na desku. Jednou za čas jej natřete jedlým olejem, po tomto procesu mangové dřevo pěkně ztmavne a vystoupí vzor dřeva.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Barva | hnědá |
| Délka | 30,5 cm |
| Hmotnost | 0,51 kg |
| Materiál | dřevo |
| Šířka | 20,5 cm |
| Velikost | S |
| Výška | 7,5 cm |




