Orion Hrnek porc. Ida LUNA 0,4 l
Mírně zaoblený bílý porcelánový hrnek s uchem dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Ať už preferujete pořádnou kávu s napěněným mlékem, "švédský" nebo bylinkový čaj, ale i horký svařáček, elegantní bílý hrneček se bude vždycky hodit. Zapadne do… Více...
Cena: 359 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Mírně zaoblený bílý porcelánový hrnek s uchem dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Ať už preferujete pořádnou kávu s napěněným mlékem, "švédský" nebo bylinkový čaj, ale i horký svařáček, elegantní bílý hrneček se bude vždycky hodit. Zapadne do klasického, rustikálního i minimalistického vybavení kuchyně a jídelny. Jeho výrobou se zabývá tradiční porcelánka Thun z Nové Role u Karlových Varů.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Barva | bílá |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 0,4 l |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Průměr | 8,5 cm |
| Výška | 10,5 cm |




