Orion Sada porcelánových hrnků Tečka 380 ml, 4 ks
Sada porcleánových hrnků, které zaujmou na první pohled především svým dekorem. Zútulní domácnost a navíc navodí příjemnou atmosféru. Vhodná i jako dárek blízkým či přátelům. Sadu tvoří 4 hrnky.
Cena: 359 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sada porcleánových hrnků, které zaujmou na první pohled především svým dekorem. Zútulní domácnost a navíc navodí příjemnou atmosféru. Vhodná i jako dárek blízkým či přátelům. Sadu tvoří 4 hrnky.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Označení | 127285 |
| Barva | červená |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 380 ml |
| Počet kusů v sadě | 4 ks |
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 10,5 cm |




